

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Series | DBV50E |
| Pulses Per Revolution | 1000ppr |
| Output Signal Type | HTL, Push Pull |
| Shaft Type | Solid shaft |
| Shaft Diameter | 8mm |
| Supply Voltage | 7 - 30 V |
| IP Rating | IP65 |
| Interface | Incremental |
| Overall Height | 50mm |
| Overall Width | 50mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Connection Type | Cable |
RE12A-300-100-1
RS0-550-169
DBS36E-S3CK01024
AMS22S5A1BHBFL336
DFS60B-BEWA08192
BTL7-A501-M0150-P-S32
AFM60A-S4EB018x12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00