

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Measuring |
| Series | DBV50 |
| Pulses Per Revolution | 200ppr |
| Maximum Revolutions | 1500rpm |
| Output Signal Type | HTL/Push Pull |
| Supply Voltage | 30 V |
| Resolution | 1 mm |
| IP Rating | IP65 |
| Interface | Push-Pull |
| Overall Height | 50mm |
| Overall Width | 110mm |
| Overall Depth | 55mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Connection Type | Cable |
| Current Rating | 30 mA |
DGS80B-TSLK01024
DLS40E-BDGV01024
DLS40E-BDAV00100
AFS60A-BDNB262144
AFM60E-S4AC004096
MZC1-2V2PS-KP0
BCG08-C1QM0371
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00