

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Pulses Per Revolution | 10000 |
| Output Signal Type | HTL, TTL |
| Shaft Type | Solid |
| Shaft Diameter | 6mm |
| Supply Voltage | 5 - 32 V dc |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Overall Height | 40.1mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Switching Frequency | 600 kHz |
DBV50E-22AMA2000
MRA-F130-120D1
DAXLAN-0400BA080000W01
DBS50E-SKEJ00100
MTS360G2-1S-C0000-ERA360-05K
8.KIH40.5442.2500
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00