

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Series | DGS80 |
| Pulses Per Revolution | 2048ppr |
| Maximum Revolutions | 3600rpm |
| Shaft Type | Hollow shaft |
| Shaft Diameter | 30mm |
| Supply Voltage | 4.5 - 32 V dc |
| IP Rating | IP65 |
| Overall Height | 35mm |
| Overall Width | 115.5mm |
| Overall Depth | 35mm |
| Minimum Operating Temperature | +85°C |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Maximum Operating Temperature | -25°C |
| Connection Type | M23 12 Pin Connector |
WDG40A250ABNG24K2
DBS60E-TEEPC1024
926228
PAC18R1-43D28F
DFS60B-TEEM10000
DAXLVN-1000BA080000M01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00