

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Pulses Per Revolution | 2500ppr |
| Series | DGS80 |
| Maximum Revolutions | 3600rpm |
| Output Signal Type | HTL |
| Shaft Type | Hollow shaft |
| Shaft Diameter | 30mm |
| Supply Voltage | 4.5 - 30 V dc |
| Steps Per Revolution | 2500Steps |
| IP Rating | IP65 |
| Interface | Push-Pull |
| Overall Height | 35mm |
| Overall Width | 111.6mm |
| Overall Depth | 35mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Mounting Type | Full Shaft |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Current Rating | 50 mA |
| Connection Type | M23 12 Pin Male Connector |
BMF 235K-PS-C-2A-SA2-S49-00,3
BTL7-A501-M0300-P-S32
AFM60B-BHAA004096
D5.3501.A221.0000
8.3610.3342.0360
SR060E-25-2-3-132-V100
RI58-0/1000EK.42KB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00