

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Series | DGS80 |
| Pulses Per Revolution | 1024ppr |
| Maximum Revolutions | 3600rpm |
| Output Signal Type | HTL/Push Pull |
| Shaft Type | Through Hollow |
| Shaft Diameter | 30mm |
| Supply Voltage | 4.5 - 30 V |
| Steps Per Revolution | 1024Steps |
| IP Rating | IP65 |
| Interface | Push-Pull |
| Overall Height | 108mm |
| Overall Width | 72mm |
| Overall Depth | 35mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Connection Type | M12 Male Connector |
| Current Rating | 50 mA |
LT-M-0100-S 0000X000X00
DBS60E-THEK01024
RE115L4E502W6017
MSC360-1A-C0004-ERA360-05K
WDG58B-5000-ABN-I05-K3
DFS60B-S4CC02048
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00