

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Pulses Per Revolution | 2500ppr |
| Series | DGS80 |
| Maximum Revolutions | 3600rpm |
| Output Signal Type | HTL |
| Shaft Type | Hollow shaft |
| Supply Voltage | 4.5 - 30 V dc |
| Shaft Diameter | 42mm |
| IP Rating | IP65 |
| Interface | Push-Pull |
| Overall Height | 35mm |
| Overall Width | 115.5mm |
| Overall Depth | 35mm |
| Minimum Operating Temperature | +85°C |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Maximum Operating Temperature | -25°C |
| Connection Type | M23 12 Pin Connector |
LT-M-0300-S 0000X000X00
MSC360-1A-C0022-ERA090-05K
DFS60B-BHPM10000
E6C2-CWZ5B 1000P/R 2M OMS
WPP-A-A-0200-N 0000X000X00X0XX
DFS60B-S4PL10000
AHM36A-S3PC014x12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00