

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Optical Point Level Switch |
| Mounting Type | G1/2 Thread |
| Switch Output | NC, PNP |
| Body Material | Stainless Steel |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Maximum Pressure | 16bar |
| Series | GRF |
| Current Rating | â¤30 mA |
| Standards Met | CE Certified, UL Listed |
7ML5745-1AA01-1BA0
LFP0700-A5NMC
FTW23-AA4MWVJ
LFH-SBX40G1AS10SZ0
FTM21-AG242A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00