

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Energetic |
| Detection Range | 10 mm - 300 mm |
| Output Type | Light/Dark Switching, PNP |
| Electrical Connection | M8 Connector |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | 4 Pin Connector |
| IP Rating | IP67, IP69K |
| Maximum Current | 100 mA |
| Response Time | 0.00125 seconds |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Series | G6 Inox |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
WLG4S-3P1232V
VTE18-3F4940
WL100-2P3432
ML100-8-1000-RT/102/115
WTT190L-N1131
ZX1-LD50A81 5M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00