

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 1 mm |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 12mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Width | 3mm |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 8000Hz |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Current | 100 mA |
| Switching Frequency | 8 kHz |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Series | IH03 |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
E2E-X20MD1L18-T 2M
XS130B3PCM12
BUS M30M1-PPX-07/35-S92K
UM18-218161101
SIEN-M8B-PS-K-L
CM18-08BNP-EW1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00