

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 2 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 35.5mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Quasi-Flush |
| Width | 6.5mm |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Quasi-Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 3kHz |
| Switching Current | 200 mA |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Switching Frequency | 3 kHz |
| Standards Met | CE, cULus, EAC |
| Series | IMM |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
XS230AAPAL2
BES M12MC1-PSC10F-S04G
IME12-10NPSZW2K
Bi3U-M12-AP6X-H1141
IH06-02BPS-VT1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00