

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 1 mm |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 12mm |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Width | 3mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 4200Hz |
| Shielding | Shielded |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Series | IHM03 |
| Switching Frequency | 4.2 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Current | 100 mA |
IMB08-02BPSVU5K
IMA30-20BE1ZC0K
BES M18MI-PSC12B-S04G
NBN40-L2-A2-V1
IMB12-08NPSVC0K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00