

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 50mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Width | 6.5mm |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 5000Hz |
| Shielding | Shielded |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Switching Frequency | 5 kHz |
| Series | IHM06 |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Current | 200 mA |
IM05-1B5PSVT0S
IQ10-03BPSKW2S
E2B-S08LS01-MC-B1
NBB15-U1-Z2
IMB18-08BPSVU6S
PMI80-F90-IU-V1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00