

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 3 mm |
| Body Style | Barrel |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 16mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Width | 6.5mm |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 1500Hz |
| Switching Current | 200 mA |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Shielding | Shielded |
| Series | IHM06 |
| Switching Frequency | 1.5 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
E2EH-X12B1 2M
IME12-10NPOZC0S
UM18-21212B211
XT530B1FAL2
E2AS18LS08WPC12M
BES 516-3044-G-E4-C-PU-02
Bi15U-Q20-AP6X2-H1141
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00