

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M5 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 0.8 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M8 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 38mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 100 mA |
| Maximum Switching Frequency | 5kHz |
| Series | IMM |
| Switching Frequency | 5 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +75°C |
IQ10-06NPSKT0S
Ni35U-CK40-AP6X2-H1141 W/BS4
NI20-CP40-FZ3X2
3RG4012-0KB00
IME30-38NPSZW2K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00