

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M5 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 1.5 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NC |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 25mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Width | 5mm |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | IMM |
| Maximum Switching Frequency | 3kHz |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 3 kHz |
| Shielding | Shielded |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
E2E-C06S02-WC-C1 2M
mic+340/D/TC
IMP12-1B5PSVC0F
IME12-04BPSVW2S
BCS M12T4D1-XXS80G-EP02-GZ01-002
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00