

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 2 mm |
| Body Style | Barrel |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 40mm |
| Mounting Type | Flush |
| Width | 8mm |
| Housing Material | Brass Nickel Plated |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Maximum Switching Frequency | 3000Hz |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 3 kHz |
| Switching Current | 200 mA |
| Series | IM08 |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Standards Met | CE |
IR12.P06S-F40.PO1Z.7BCV
E2E-X15C130-M1
ICB12S30N08M1IO
IMB08-02BNOVT0K
IH06-04NPS-VWK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00