

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 4 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 45mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Width | 8mm |
| Housing Material | Brass Nickel Plated |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Unshielded |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 1.8kHz |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Series | IM Standard |
| Standards Met | CE, cURus |
| Switching Frequency | 1.8 kHz |
XS518B1PAL5
BES 516-3040-I02-C-PU05
BES M12MF1-PSC30A-S04G-W
UNAM 30I6103/S14
UM30-211113
IME18-08BDSZY2K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00