

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 1.5 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Output Function | NO |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 16mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Brass |
| Width | 8mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Standards Met | CE, EN 60947-5-2 |
| Switching Frequency | 3 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Series | IM |
| Maximum Switching Frequency | 3kHz |
| Shielding | Shielded |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Switching Current | 200 mA |
872C-D3NP8-P3
IME30-38NPSZC0S
XS112BHPAM12
BES516-325-G-E5-C-S4
IME12-04BPPZW2K
NBB15-U1-A2-V1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00