

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Supply Voltage | 20 - 250 V ac |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 71mm |
| Mounting Type | Flush |
| Width | 12mm |
| Housing Material | Brass Nickel Plated |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum AC Voltage | 250V |
| Maximum Switching Frequency | 25Hz |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 250 mA |
| Switching Frequency | 25 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Series | IM12 |
| Standards Met | CE |
E2E-X12B3D18-M1
E2A-S12KS04-M1-B2
IMA08-04BE3ZC0K
IME12-06BPSZC0S
E2E-S05S12-WC-C1 2M
IME30-15BNSZW2S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00