

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 75mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Width | 12mm |
| Housing Material | Brass Nickel Plated |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Series | IM12 |
| Standards Met | CE |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Shielding | Shielded |
| Switching Frequency | 1 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Maximum Switching Frequency | 1000Hz |
| Switching Current | 100 mA |
E2E-X10MD112-M1TGJ-T 0.3M
E2AS18LS08M1B1
NEB3-8GM40-E2-V1
BES M18MI-PSC80B-S04G
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00