

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 65mm |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Brass Nickel Plated |
| Width | 12mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Switching Frequency | 2 kHz |
| Standards Met | CE |
| Series | IM12 |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 2000Hz |
XS1M18MB250
E2E-X30MB1TL18-M1
872C-D4NP12-D4
IME08-1B5NSZW2S
E2A-S08KS02-WP-B1 5M
IME08-05NPSZT0SS01
XS512B1MAL5
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00