

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 4 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 45mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Housing Material | Brass |
| Width | 12mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 300 mA |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Maximum Switching Frequency | 2kHz |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 2 kHz |
| Standards Met | CE, EN 60947-5-2 |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Series | IM |
XS612B1NAM12
IME08-04NPSVT0SS19
CQ35-25NPP-KW1
IM12-08NPO-ZCK
UM18-21212C211
IME08-02BPOZW2K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00