

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 5 mm |
| Body Style | Barrel |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 64mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Brass Nickel Plated |
| Width | 18mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 100 mA |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 300Hz |
| Series | IM18 |
| Standards Met | CE |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 300 Hz |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
E2E-X1R5B1T8 2M
IFL 10-30-10T
IFRM 12P1701/S14L
E2AS08KS02WPB12M
XXV18B1PAM12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00