

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 5 mm |
| Body Style | Barrel |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 40mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Width | 18mm |
| Housing Material | DIN 1.4305 / AISI 303, Stainless Steel |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 300 mA |
| Maximum Switching Frequency | 1000Hz |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Shielding | Shielded |
| Switching Frequency | 1 kHz |
| Series | IM18 |
| Standards Met | CE |
| Maximum Operating Temperature | +75°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
E2E2-X2Y1 2M
BES 516-325-S4-W
E2A-S08KS02-WP-B1 5M
IFRM 05P15A3/S35L
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00