

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 5 mm |
| Body Style | Barrel |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 50mm |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Brass Nickel Plated |
| Width | 18mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 600Hz |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Switching Current | 400 mA |
| Shielding | Shielded |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Series | IM18 |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 600 Hz |
| Standards Met | CE |
NMB10-18GM65-E2-V1
E2B-M12KN05-M1-B2
NJ2-12GM50-WS
DW-AS-623-M8-001 / 1202530360
IME12-04NNSZW2S
E2A-S08KS02-M1-C1
IME08-02BPSZT0K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00