

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 15 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 76mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Brass Nickel Plated |
| Width | 30mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 150Hz |
| Switching Current | 200 mA |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 150 Hz |
| Standards Met | CE, cURus |
| Series | IM Standard |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
XS108B3PAM12
IMB12-08NDSVU2K
XS8D1A1PBL2
IME12-04BNSZWDK
E2E-X50MB1TL30-M1
IQR80-50BPPKC0S
IMP12-1B5NSVC0B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00