

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 15 mm |
| Output Function | NC |
| Digital Switching Output Type | NAMUR |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 7.5 - 25 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 41mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 25V |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Series | IMN |
| Switching Frequency | 200 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Switching Frequency | 200Hz |
IMB08-02BNOVT0K
Bi5-EM18-Y1X-H1141
IME30-15NNSZC0S
NBB2-12GM50-E0
3RG6343-3AB00-PF
BES M12MI-PSC20B-S04G
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00