

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 15 mm |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 60mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Width | 30mm |
| Housing Material | Brass Nickel Plated |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 150 Hz |
| Standards Met | CE |
| Series | IM30 |
| Maximum Switching Frequency | 150Hz |
| Switching Current | 100 mA |
| Shielding | Shielded |
IME08-02BDSZY2K
E2B-S08KN04-MC-C1
IMR18-15NPSTC0S
IME18-20NPPZC0K
IMB18-12NPPVC0K
IWRM 12U9704/S14
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00