

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 8 mm |
| Analogue Switching Output Type | 0-10 V/4-20 mA |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 15 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 69mm |
| Mounting Type | Flush |
| Width | 18mm |
| Housing Material | Brass |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Shielded |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Series | IMA |
| Standards Met | CE, EAC |
| Maximum Switching Frequency | 500Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Frequency | 500 Hz |
TL-W5MD1 2M
IQ40-15BUP-KK0
IFL 15-300L-11TP
E2Q5-N40MF1-M1
XX218A3PHM12
DW-AS-621-M8 / 1202530362
E2A-S08KS02-M1-B1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00