

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 4 mm |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 60mm |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Width | 8mm |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 4000Hz |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Switching Frequency | 4 kHz |
| Series | IMB08 |
Bi4U-M12E-AP6X-H1141
NBB0,8-4M25-E0
BCS M30BBI2-PSC15D-S04K
UB2000-F42-E6-V15
XS2M12KP340L1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00