

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 4 mm |
| Body Style | Barrel |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 45mm |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Width | 12mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Switching Frequency | 2000Hz |
| Shielding | Shielded |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Switching Current | 200 mA |
| Series | IMB12 |
| Switching Frequency | 2 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
IME18-08BDSZC0S
E2E-X4MC18 2M
IME12-04BPSZWDS
E2E-X8B3DL18-M1
ICB18L50N14A2IO
E2E-X16MB1T18-M1
XS8G12MA230
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00