

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 8 mm |
| Body Style | Barrel |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 45mm |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Mounting Type | Quasi-Flush |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Width | 18mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Series | IMB18 |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 1000Hz |
| Switching Frequency | 1 kHz |
| Switching Current | 200 mA |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
BI15-M30E-LIU-H1141
E2E-X16MB218 2M
IME18-08BPOZC0SS12
IME08-04NPOZC0S
IFRM 04P15A1/L
BES M12MI-PSC40B-S04G
CM30-16BPP-EC1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00