

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 15 mm |
| Body Style | Barrel |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 50mm |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Mounting Type | Flush |
| Width | 30mm |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Switching Frequency | 500Hz |
| Shielding | Shielded |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Switching Frequency | 500 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Series | IMB30 |
| Switching Current | 200 mA |
XS618B4MAL2
IM04-0B6PO-ZU1
IMR08-06NPSTC0S
NI10U-M12-AN6X-H1141
IME08-04NNOZW2S
XS4P12PA340
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00