

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 4 mm |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 46mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Width | 8mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | +25°C |
| Shielding | Shielded |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Maximum Switching Frequency | 4000Hz |
| Switching Current | 200 mA |
| Series | IME08 |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Frequency | 4 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +75°C |
IM18-10BPO-NC1
E2E-X8MB3DL12-M1
IME12-02BNOZW2K
Bi2-EG08-VP6X-H1341
E2E-X15B1T30-M1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00