

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 5 mm |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Output Function | NC |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 69mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Width | 18mm |
| Housing Material | Brass Nickel Plated |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Maximum Switching Frequency | 1kHz |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Operating Temperature | +75°C |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Series | IME |
| Standards Met | CE Certified UKCA |
| Switching Frequency | 1 kHz |
E2EH-X3B1 2M
NMB2-12GM55-E0-FE
IME30-15BPSZC0KS34
TL-W3MC1 2M
XS118B3PAL5
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00