

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 5 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NC |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 48mm |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Metal |
| Width | 18mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 1kHz |
| Maximum Operating Temperature | +75°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Frequency | 1 kHz |
| Shielding | Shielded |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Switching Current | 200 mA |
| Series | IME12 |
Ni3-EG08-AN6X-V1131
XS630B1PBL2
XS1N30PA349D
E2F-X2F1 2M
IFRM 06P17A5/S35L
XS618B4MAL2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00