

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 8 mm |
| Body Style | Barrel |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 67mm |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Brass Nickel Plated |
| Width | 18mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 100 mA |
| Shielding | Shielded |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +75°C |
| Switching Frequency | 1 kHz |
| Series | IME18 |
| Maximum Switching Frequency | 1000Hz |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
E2B-M18LN16-M1-B1
XS918S4PAM12
IME12-04BPOZW2S
IFL 10-30L-11TP-1766
XS508BLPAM12
E2A-S12KS04-M1-B2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00