

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 12 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 67mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Quasi-Flush |
| Housing Material | Brass Nickel Plated |
| Width | 12mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 500Hz |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Series | IME18 |
| Standards Met | CE Certified, cULus Listed |
| Switching Frequency | 500 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +75°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Current | 10 mA |
IM08-03BPS-VT1
IFRM 12P1703/S14L
U500.DA0.2-UAMJ.72F
3RG6233-3AB00-PF
BES M12MG-USC30B-BV02
E2E-X14B1TL18-M1
E2E-S04SR8-CJ-B1 0.3M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00