

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 12 mm |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 69mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Housing Material | Metal |
| Width | 18mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Switching Frequency | 1kHz |
| Switching Current | 100 mA |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +75°C |
| Switching Frequency | 1 kHz |
| Series | IME18 |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
IM05-1B5PSVR9S
XS618B4NAM12
IME12-04BPOZQDSS52
IFRM 06P17A3/S35L
IMB18-08BPSVC0S
IMB08-02BDSVTOS
IME30-15BPPZW2K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00