

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 15 mm |
| Body Style | Barrel |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 71mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Width | 30mm |
| Housing Material | Brass Nickel Plated |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 500Hz |
| Switching Current | 200 mA |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +75°C |
| Switching Frequency | 500 Hz |
| Series | IME30 |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Shielding | Shielded |
CA30CAF16NA
IHM06-06NPSVW2K
BES R04KC-NSC15B-EV05
NBB4-12GM50-E2
E2AS12LS04M1C1
IMB18-08BPSVU6S
XT132B1FAL2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00