

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 8 mm |
| Body Style | Barrel |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 59.5mm |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Width | 18mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | IMI18 |
| Switching Frequency | 50 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +75°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Shielding | Shielded |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Maximum Switching Frequency | 50Hz |
| Switching Current | 200 mA |
XS612B1MAL5
IME12-04BPSZC0KS41
CA18CAN12BPA2IO
XS108BLNAM12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00