

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M4 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 1 mm |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 22mm |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Width | 4mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 100 mA |
| Switching Frequency | 4.2 kHz |
| Series | IMM04 |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 4200Hz |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
IMC18-08BPPVC0SA00
XS118BLPBL2
BES M08MH1-PSC20B-S04G
XS530B1PAL2
IM05-1B5NOVT0S
IMB08-04NDSVU2K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00