

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 3 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 65mm |
| IP Rating | IP68 |
| Mounting Type | Flush |
| Width | 14mm |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Switching Frequency | 500 Hz |
| Shielding | Shielded |
| Series | IMP12 |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 500Hz |
mic+25/DD/TC
IFRM 12P1701/S14L
CA30CAN25PA
E2A-S08KS02-WP-C1 5M
XS8C2A4PCM12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00