

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP68 |
| Length | 57mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 1kHz |
| Series | IMR08 |
| Switching Current | 150 mA |
| Switching Frequency | 1 kHz |
BES M08EH-PSC15B-S04G
IME18-08BNOZW2S
IME08-2N5PSZW2K
BCF5-S18-AP4X
XS618B4MBL2
XS508B1DAL2
IME08-1B5NOZT0S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00