

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 15 mm |
| Body Style | Barrel |
| Supply Voltage | 7.2 - 60 V dc |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Length | 61mm |
| Mounting Type | Flush |
| Width | 30mm |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum DC Voltage | 60V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 300Hz |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Switching Frequency | 300 Hz |
| Series | IMS30 |
XS508B1NAL2
XS612B3DAM12
IME08-02BPOZW5K
E2E-X9C112-M1
E2AS08KS02WPB12M
BES 516-371-SA-10-PU-03
E2EQ-X10D1G-M1GJ-T 0.3M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00