

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 1.5 mm |
| Body Style | Block |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NC |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 4mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Plastic |
| Width | 8mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Switching Current | 100 mA |
| Maximum Switching Frequency | 600Hz |
| Shielding | Unshielded |
| Depth | 16mm |
| Series | IQ04 |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 600 Hz |
XS212AAPAL2
XS1N30PC410D
NBB10-30GM50-A0
Bi20-CP40-Y1X
IMB12-04BPSVU2K
XS618B1MAU20
XS118BHNBL2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00