

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 3 mm |
| Body Style | Block |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Output Function | NC |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 6mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Width | 10mm |
| Housing Material | Plastic |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Frequency | 1 kHz |
| Series | IQ06 |
| Depth | 30mm |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Switching Frequency | 1kHz |
| Switching Current | 100 mA |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
IMB12-04BNPVC0S
IR12.P10S-N50.PO1Z.7BO
BES M12MG-PSC80F-S04G
BCS M05T4C-XXS10C-EP02-GZ01-002
XS8D1A1PAL2
XS8C2A4NCM12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00