

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Rectangular |
| Detection Range | 3 mm |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 28mm |
| IP Rating | IP68 |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Plastic, VISTAL |
| Width | 10mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Series | IQ10 |
| Depth | 16mm |
| Switching Frequency | 2 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +75°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 2000Hz |
| Shielding | Shielded |
CM30-25NPP-EC1
XS608B1DAL2
XS4P12MA230
E2E-X10MB1T12-M1
IME30-20NPSZW2S
IFRM 12P1701/S14L
IMB12-08NPSVC0K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00