

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Block |
| Detection Range | 6 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NC |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 16mm |
| IP Rating | IP68 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Width | 10mm |
| Housing Material | Plastic |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Switching Frequency | 2kHz |
| Switching Current | 200 mA |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Series | IQ10 |
| Maximum Operating Temperature | +75°C |
| Switching Frequency | 2 kHz |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Depth | 28mm |
IMB18-12NDSVU2K
zws-15/CD/QS
IFL 15-300L-10/01P
E2E-X8B1TL18-M1
IME30-15BPPZW2K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00